zapper - MSZ

Terapie
masáže
napravování
Přejít na obsah
Co je ZAPPER?

Je to revoluce v léčení nemocí – nový způsob prevence a léčení všech nemocí
Americká lékařka Dr. Hulda Regehr Clark v devadesátých letech zveřejnila výsledky svých mnohaletých výzkumů různých nemocí a výsledky léčení přístrojem ZAPPER, který je jejím vynálezem.

Původcem mnoha (ne-li všech) nemocí dle Dr. Clark je:

- přítomnost znečišťujících látek v těle
- přítomnost parazitů v těle

Jakmile tyto dva faktory působí v jednom těle dlouho a zvyšují se, vzniká nemoc. Co se dá tedy dělat?

- vyvarovat se nečistot a znečišťujících látek (v potravinách, kosmetice, nápojích, atd.)
- zničit parazity v těle elektrickou léčbou a bylinami.

Pokud tyto dvě podmínky splníte, budete jednoduše zdraví.

Jak se paraziti do těla dostanou? Například mikroskopickými trhlinami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinami „protlačí“ do krevního oběhu, a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stadia parazitů ničit. Ti se poté usadí v jednotlivých orgánech a po určité době vznikne nemoc. Právě na ničení parazitů se Dr. Clark zaměřila. Zjistila, že téměř každý člověk je parazity napaden a začala hledat způsob, jak parazity v těle zničit. Na základě poznatků, odvozených z činnosti Rifeho generátoru, nechala zhotovit přístroj, který nazvala ZAPPER.

Z výpočtů, získávaných ze vzorků DNA známých mikroorganismů pomocí speciální rovnice, lze určit frekvenci, která tyto mikroorganismy přímo ničí, nebo je zásadním způsobem oslabuje. Každý živý organismus totiž vysílá „svou“ frekvenci, která kolísá v určitém vlnovém pásmu. Harmonické vlny speciálně tvarované v kmitočtovém pásmu10-35 KHz ničí obrovské množství patogenních organismů přežívajících v lidském těle. Tyto vlny produkuje právě přístroj ZAPPER.

Funkce ZAPPERU

ZAPPER je přístroj na výrobu kladně vyvážených frekvencí pro provádění zappingu,
který ničí nežádoucí bakterie a jiné patogeny v těle, všechny velké i malé původce nemocí: škrkavky, roztoče, bakterie, viry či houby. Přístroj je ničí všechny najednou během pouhých 7 minut, a to už při napětí pěti voltů. Viry a bakterie budou zničeny během 3 minut, hlísti během 5 minut a roztoči během 7 minut. Nad tuto hranici, již není třeba aplikaci příliš prodlužovat, ačkoli nebyly prokázány žádné záporné účinky při libovolné délce působení.

Po první aplikaci následuje pauza, trvající 20-30 minut, v jejímž průběhu se z hynoucích parazitů uvolňují bakterie a viry, které se potom snaží napadnout Vás.
Účelem druhé aplikace je zničit nově uvolněné viry a bakterie. Pokud ji vynecháte, může se u Vás zničehonic objevit nachlazení, angína, nebo jiné potíže.

Po druhé aplikaci následuje fáze, ve které jsou uvolňovány viry z hynoucích bakterií. Tyto viry zničíme pomocí třetí aplikace.
Proud zapperu nepronikne do oční bulvy, varlete či střevního obsahu. Taktéž se nedostane do žlučových kamenů nebo do živých buněk, ve kterých přebývá v latentním stádiu virus herpes, nebo se tam šíří kvasinky candida. Avšak aplikace kladně vyvážené frekvence třikrát denně po dobu jednoho týdne, nebo o něco déle, může zničit i tyto organismy.

Není možné od sebe odlišit „dobré“ a „špatné“ bakterie. I bakterie považované za dobré, se mohou stát špatnými, pokud projdou skrze střevní stěnu. Zapping tak většinou působní na bakterie „špatné“. Během několika dnů se obnoví správná funkce střeva – přítomnost „dobrých“ bakterií je zničením těch „špatných“ zjevně posílena. Laktobacily jsou pro znovu obsazení střeva obzvlášť dobré.

Pokud je aplikací kladně vyvážené frekvence zahuben větší počet parazitů, virů nebo bakterií, může se dostavit únava. Snažte se vyhnout po prvních aplikacích stresu.

Neaplikujte v těhotenství, a pokud nosíte kardiostimulátor. Účinky aplikace na těhotnou ženu a plod, a také na člověka s implantovaným kardiostimulátorem nebyly dosud dostatečně zkoumány. U dětí od 8 měsíce věku se žádné záporné účinky aplikace neprokázaly. Zde je však nutno zvážit případný risk.

Pro podrobné seznámení s možnostmi užití doporučuji knihu: Hulda Regehr Clark – Revoluce v léčení nemocí – nový způsob prevence a léčení všech nemocí.
Návrat na obsah